Srpen 2008

seriál H2O-herci

31. srpna 2008 v 20:28 | lucik |  Disney seriály a H2O

Phoebe Tonkin:

Phoebe Tonkin se narodila 7.10.1989. Už ve čtyřech letech začala chodit do různých tanečních tříd zahrnující balet, hip hop a moderní tance.

Ale již od mala byly rozhodnutá stát se herečkou, a proto absolvovala několik prestižních hereckých kurzů. Díky nim získala v 16 letech roli v seriálu H2O just add water (H2O, stačí přidat vodu), ve kterém hraje mořskou pannu Cleo Sertori. Tento seriál jí zaručil spoustu fanoušků a popularitu. Je to vlastně její první role v televizi, ale když dostala roli Cleo nebyla moc dobrou plavkyní a tak musela tvrdě trénovat aby si svou roli udržela

Phoebe dotočila druhou sérii H2O a už v této době se natáčí série třetí. Doufejme, že její sláva ještě poroste. Phoebe měří 166 cm a váží 60 kg. Je nejmladší herečka H2O.

Claire Holt:

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.

Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.

Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu H20 stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.

Cariba Heine:

Cariba Heine se narodila 1. listopadu 1988 v Jižní Africe. V roce 1991 se přstěhovala do Austrálie. Herectví se věnuje už od tří let. Mezi jednu z jejích vášní patří Acting&Dancing (Hraní divadla&Tanec). Když jí její agent oznámil, že bude hrát v seriálu H2O stačí přidat vodu, musela si zakřičet. Zvlášť poté, co se dozvěděla, že získala roli Rikki. Tahle role byla totiž jejím vysněným sen. Proto že je to nesmírně nadšená a odhodlaná herečka, si kvůli roli mořské panny najmula soukromého trenéra plavání. Tvrdě dřela a její píle jde při plaveckých scénách dobře vidět

Angus McLaren:

Augus McLaren si zahrál v seriálu H2o - stačí přidat vodu, kde ztvárnil postavu Lewise McCartneye.Tato role odstratovala jeho hereckou kariéru. Angus vyrůstal na mléčné farmě nedaleko Leongatha,na západě Melbourne. Po tom,co účinkoval v několika amatérských produkcích pro leongatha Lyric Theatre stejně jako ve školních představeních,udělal první krok na svojí dráhu profesionálního herce získáním role v sérii Something in the Air. To mu bylo právě dvanáct let.

Následovaly nabídky na další účinkování v televizi-například v sériích Worst best Friends, The Saddle Club a Fergus McPhail, hostoval v Blue Heelers a Comedy inc a získal roli v nejslavnější australské sérii neighbours.

Jeho první velká role přišla v roce 2004 se sérií Silver Sun a o rok později debutoval na filmovém plátně v Court of Lonely Royals. Ve stejném roce hrál i ve filmu Last Man Standing. Kromě toho, že má Angus velký herecký talent, je také nadaný sportovec exceluje v kriketu, plavání a v americkém fotbale. Kromě toho velmi dobře zpívá, hraje na bicí a na kytaru a působí jako bubeník v místní kapele Charlie Broad. Tahle kapela se dokonce dostala do semifinále soutěže hudebních skupin Future Rock v roce 2005.


výroky slavných

31. srpna 2008 v 19:32 | lucik |  testy,vtipné texty
Nikdy proti proudu. - Amper
Říkám holou pravdu. - Inspektor Kojak
Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. - Alfred Hitchcock
Nemá to jiskru. - Diesel
Už jsem v obraze. - Mona Lisa
Kdo chce psa bít, hůl si najde. - Slepecke prislovi
Příliš mnoho psů, zajícova smrt. - Playboy
Nenechat se vytočit. - Bell
Neznalost zákonů neomlouvá. - Murphy
Přijali nás chladně. - Amundsen
Mám to v krvi. - Freddie Mercury
Všechno brát s rezervou. - Barum
Nebudu se s tím párat. - Jack Rozparovač
Nestavte se mi na odpor. - Ohm
Slyšet trávu růst. - HippiesDali mi za pravdu. - Jan Hus
Hlavou zeď neprorazíš. - Ayrton Senna
Třeba nás jednou něco osvítí. - Temelín
Království za koně. - Karpov & Kasparov
Jsem to ale číslo. - Ludolf
Jsem z toho na větvi. - Tarzan
Jsme v rejži. - Pu Yi.
Nemám páru. - James Watt
To je tvrdý oříšek. - Popelka
Nemá to cenu. - Nobel
To není Ono. - John Lennon
Nejen chlebem živ jest clovek. - Jan Becher
Visí to ve vzduchu. - Hrabě ZeppelinNa to se musí jít od lesa. - Robin Hood
Hlavně nešlápnout vedle. - Neil Armstrong
Nenechat se doběhnout. - Zátopek
Kdo neumí, učí. - J. A. Komenský
Žít si na vysoké noze. - Baba Jaga
Jedno oko nezůstalo suché. - Kiklop
Melu pátou přes devátou. - Beethoven
Zase na tahu. - Kasparov & Karpov
To je ale síla! - Newton
Bez práce nejsou koláče - J. Watt
Můj dům, můj hrad - Diogenes
To rozchodím... - Terry Fox
To bych eliminoval - Gauss
Už v tom zase lítáme - bratři Mongoniérové

čínština

31. srpna 2008 v 19:28 | lucik |  testy,vtipné texty
Vytvoř svoje jméno a přečti ho v čínštině:

A - ka * B- tu * C- mi * D- te * E- ku * F- lu * G- ji

H- ri * I- ki * J- zu * K- me * L- ta * M- rin *

N- to O-mo * P- no * Q- ke * R- shi * S- ari * T-chi U- do *

V- ru * W-mei * X- na * Y- fu * Z- zi

malé zvířátka

31. srpna 2008 v 19:01 | lucik |  zvířátka

zajímavosti ze seriálu O.C.

31. srpna 2008 v 18:23 | lucik |  seriály
I přes to, že v první řadě jsou Tate Donovan (Jimmy Cooper) nebo Chris Carmack (Luke Ward) "stálou" částí herců (mají své "promo" v úvodních titulkách), nejsou v každé epizodě, za to Rachel Bilson (Summer Roberts), která je na začátku jen "guest star" a je v každém díle.

Bazén Cohenovců je jen 4 stopy hluboký, takže scény v něm jsou odehrané na kolenou.

Seriál se původně měl jmenovat "Orange Country", ale protože už existuje film s takovým názvem, rozhodli se producenti raději pro "The O.C."

Adam Brody (Seth Cohen) v jedné epizodě řekl : "Nečtu to, je to jako Kruh. Nechci umřít." Adam Brody si v hororu Kruh (The Ring) zahrál.

Postava Sandyho Cohena byla označená jako v pořadí 25. v seznamu "50 nejlepších TV otců všech dob" (20.června 2004)

Adam Brody chtěl původně hrát postavu Ryana Attwoda (Benjamin McKenzie).

Sethovo postřední jméno je Ezekiel.

Adam Brody (Seth Cohen) nemá rád lodě a vodu. Takže když na konci epizody 1.27 "The Ties That Bind" odplouvá pryč na své plachetnici, není to tak úplně on. Je to 45-i letý dablér s parukou.

Nabídku hrát v OC měl i Chad Michael Murray, který ji ale odmítl kvůli roli Lucasa v dalším teenagerském seriálu "One Tree Hill" (2003).

Summer často mluví o své maceše, která ale nikdy není ukázaná.

Peter Gallagher a Mischa Barton byly první obsazené postavy. Producenti ale měli problémy s Ryanem, poslední herec kteý přišel na poslední chvíli na kasting byl Benjamin McKenzie.

V ukázkách na první řadu měli Cohenovi služku a Cooperovi psa. Ti pak ale beze slova zmizli.

Melinda Clarke a Rachel Bilson měly být původně jen "guest stars", ale jejich postavy si lidi oblíbili a tak se v půlce první řady staly stálými.

Postava Kaitlin Cooperové (Marissina sestra) po první řadě odešla na internátní školu. V třetí řadě se asi po 18-i měsících vrací, a Ryan Attwood říká že ji neviděl od té doby co měla 11. V další epizodě se mluví o tom, že Kaitlin odešla na internátní školu když jí bylo 12. Po několika epizodách oslavuje Kaitlin 15. narozeniny. 18 měsíců po odchodě na internátní školu.

Ryan Attwood přišel od Newportu jako 17-i letý(začátek první řady) a ke konci 3.řady slaví 18. narozeniny.

Když dělal Benjamin McKenzie kasting na Ryana, producenti byli okouzlení tím že vypadal jako Russell Crowe v mládí. Později jsou jednou Ryan a Marissa v kině, a když odcházejí, Marissa říká, že se jí film nelíbil, protože "Russell Crowe by to pro mě nikdy neudělal".

V jedné scéně když se mluví o Marisse (Mischa Barton), říkají, že se podobá na tu dívku z "Šestého smyslu". Vtip je v tom, že Mischa Barton hrálu tu dívku ze "Šestého smyslu".

Když se točila bitka Ryana(Benjamin McKenzie) a Luka (Chris Carmack), Benjamin McKenzie měl předstírat že zakopne, ale zakopl doopravdy a vypadl skutečným oknem. Naštěstí se mu nic nestalo protože v té scéně měl na sobě koženou bundu takže ho neporanilo rozbité sklo.

Poslední epizoda 1. řady se měla půvpdně jmenovat "The Wedding" (Svatba).

Kapela Phantom Planet používá ve svém videoklipu k písni "California" ukázky z úvodních titulek druhé řady (poprvé jste je mohli vidět v epizodě 2.01 "The Distance" a naposled v epizodě 2.24 "The Dearly Beloved").

V epizodě "The Ex-factor" se Kirsten a Sandy a Marissa a Alex dívají na horor "House On Hounted Hill" (Dům hrůzy). V epizodě 1.27 přirovnala Marissa dům Caleba a Julie k Domu hrůzy a Peter Gallagher (Sandy Cohen) si v přepracování tohohle hororu z roku 1999 zahrál.

Když se dělal kasting na Marissu, Josh Schwartz napsal producentům že Marissa musí bát "ta nejkrásnější holka jakou kdy viděli". Ti později vybrali Mischu Barton kvůli její nemotorné kráse (myšleno dobře), a Mischa potom prohlásila : "Vždy jsem byla proti ženským které vypadali jako typické kalifornské plážové blondýny. Nakonec jsem se toho musela vzdát."

Oblíbený seriál Summer je "The Valley" (Údolí). Je to vymyšlený seriál, obdoba Laguny Beach, což je něco jako reality show ze skutečného života teenageruů v Orange Country. Lauren Conrad, která v Laguně Beach vystupovala, o O.C. prohlásila že je to její nejoblíbenější seriál.

I další hvězdy sledují O.C. Gwen Stefani o něm taky kdysi prohlásila že je to její oblíbený seriál a Jessica z PCD řekla že se jí líbí Adam Brody, prý je na něm něco neuvěřitelně roztomilého

citáty chytrých právniček

31. srpna 2008 v 17:19 | lucik |  testy,vtipné texty
Jejich autorky nejsou nijak zaostalé. Jsou to právničky! Tyto otázky a odpovědi totiž skutečně padaly vesměs v soudní síni. Z úst soudkyň a obhájkyň:

1. "Je to pravda, pane doktore, že pokud někdo zemře ve spánku, neví o tom až do rána?"

2. "Váš nejmladší syn, ten dvacetiletý, kolik je mu let?"

3. "Byl jste přítomen, když byl pořízen váš snímek?"

4. "Byl jste sám, či o samotě?"

5. "Byl jste to vy, nebo váš mladší bratr, kdo byl zabit ve válce?"

6. "Zabil vás?"

7. "Jak daleko od sebe byla vozidla v okamžiku nárazu?"

8. "Chápu to tak, že jste tam zůstal až do svého odchodu?"

9. "Kolikrát jste spáchal sebevraždu?"

10. Otázka: "Takže datum početí vašeho dítěte bylo pátého srpna?"
Odpověď: "Ano."
Otázka: "A co jste v tu dobu dělala?"

11. Otázka: "Takže ona měla tři děti?"
Odpověď: "Ano"
Otázka: "Kolik mezi nimi bylo chlapců?"
Odpověď: "Žádný."
Otázka: "Byla mezi nimi nějaká děvčata?"

12. Otázka: "Takže ty schody vedly dolu do sklepa?"
Odpověď: "Ano"
Otázka: "A ty schody vedly také nahoru?"

13. Otázka: "Vy jste podnikl poměrně dalekou svatební cestu, že?"
Odpověď: "Ano, jel jsem do Ameriky, paní soudkyně."
Otázka: "A vzal jste s sebou svou novou ženu?"

14. Otázka: "Jak bylo ukončeno vaše první manželství?"
Odpověď: "Smrtí."
Otázka: "A čí smrtí došlo k ukončení manželství?"15. Otázka: "Můžete tu osobu popsat?"
Odpověď: "Byl střední výšky a měl plnovous."
Otázka: "A šlo o muže či ženu?"

16. Otázka: "Doktore, kolik pitev jste vykonal na mrtvých?"
Odpověď: "Všechny mnou vykonané pitvy byly vykonány na mrtvých."

17. Otázka: "Jste kvalifikován k podávání vzorku moči?"
Odpověď: "Odmalička."

18. Otázka: "Doktore, než jste započal pitvu, zkontroloval jste tep?"
Odpověď: "Ne"
Otázka: "zkontroloval jste krevní tlak?"
Odpověď: "Ne"
Otázka: "zkusil jste nalézt známku dechu?"
Odpověď: "Ne"
Otázka: "Takže, je možné, že při započetí pitvy byla pacientka stále naživu?"
Odpověď: "Ne"
Otázka: "Jak si můžete být tak jist?"
Odpověď: "Protože její mozek ležel ve sklenici na mém stole."
Otázka: "Nicméně, je i přesto možné, že byla stále naživu?"
Odpověď: "Je možné, že byla stále na živu a vydělávala si jako právnička."

zákoník práce

31. srpna 2008 v 17:15 | lucik |  testy,vtipné texty
Dodatek k pracovní smlouvě
Platnost od 1.1.2007

1. Nemocenská
Zaměstnavatel nebude dále akceptovat potvrzení od lékaře o pracovní neschopnosti. Kdo může dojít k lékaři, dojde i do práce.

2. Chirurgické zákroky
Veškeré operace jsou v době Vašeho pracovního poměru zakázané!
Firma Vás přijala jako celého a neporušeného člověka. Pokud si necháte něco odstranit, bude to posuzováno jako hrubé porušení pracovní kázně.

3. Volno na zotavenou
Každý zaměstnanec má nárok na 104 volných pracovních dnů za rok. Tyto dny se budou nazývat soboty a neděle.

4. Návštěva toalety
Návštěvy na toaletách se budou řídit abecedním pořádkem.
Všichni zaměstnanci začínajíci na písmo A půjdou na toaletu mezi 8:00 až 8:20, písmo B od 8:20 až 8:40 atd. Pokud to nestihnete v uvedeném čase, musíte počkat do druhého dne, nebo si vyměnit časenku s jiným zaměstnancem. Tato změna musí být písemně povolena od vedoucích obou zaměstnanců. Pro použití toalety jsou stanoveny 3 minuty. Po uplynutí tohoto limitu se ozve zvukové znamení, toaletní papír se ukryje a dveře se otevřou dokořán.

5. Přestávka na oběd
Hubení zaměstnanci- 1 hodina ( musí lépe vypadat)

Zaměstnanci se standardní váhou- 30 minut (stačí pro udržení váhy)

Tlustí zaměstnanci - 5 minut (na vypití odtučňovacího koktejlu )


6. Kodex oblékaní
Doporučuje se, aby zaměstnanci chodili do práce oblečeni úměrně svému platu. Kdo bude přistižen ve značkovém oblečení, bude to znamenat, že je na tom finančně dobře a může mu být plat snížen.

další videoklipy

31. srpna 2008 v 17:06 | lucik
Eamon-Fuck you
R.Kelly-I believe I can fly
Sting-Fields of gold
Lenny Kravitz-Again
Rihanna-Dont stop the music
Nelly Furtado-All good things
The Rembrants-I´ll be there for you
Aerosmith-I don´t wanna miss a thing
Guns N´Roses-November Rain
Eric Clapton-Tears in heaven
Kelly Clarkson-Because of you

jste takoví,jak spíte

31. srpna 2008 v 16:31 | lucik |  zajímavosti
Každý člověk má svoji oblíbenou polohu při spaní. Někdo usíná na boku, jiný naopak na břiše.
Pokud jste si však mysleli, že to, jak spíte, souvisí pouze s pohodlím, tak jste se zmýlili.
Britští vědci se rozhodli provést novou studii o lidských povahách. Sledovali ve spánku tisíc dospělých jedinců a zjistili, že podle několika spacích poloh lze určit charakterové vlastnosti dotyčného
Plod 41 %
Ten, kdo uléhá ke spánku v téhle pozici, je osoba tvrdá navenek, ale uvnitř má velmi citlivé srdce. V této poloze spí dvakrát tolik žen než mužů.
Poleno 15 %
Lehkovážní a společenští lidé, kteří jsou rádi součástí skupiny přátel a kteří důvěřují cizincům. Jsou někdy však až příliš důvěřiví.
Touha 13 %
Otevření, ale mohou být podezřívaví a cyničtí. Trvá jim dlouho, než se pro něco rozhodnou. Jakmile však rozhodnutí učiní, tak je nepravděpodobné, že svůj postoj či názor změní.
Voják 8 %
Lidé, kteří spí v této pozici, jsou obecně tiší a rezervovaní. Nemají rádi cavyky, ale pro sebe a pro ostatní si nasadili vysokou laťku v chování, důvěře a spolehlivosti.
Volný pád 7 %
Běžně družní a lehce ztřeštění lidé, kteří ale dokáží být občas pěkně nervózní, přecitlivělí. Špatně snášejí kritiku na svou osobu a extrémní situace.
Hvězdice 5 %
Tito spáči si vytvářejí dobré přátele, protože vždy dokáží naslouchat ostatním a nabídnout jim pomoc, když potřebují. Obvykle nejsou rádi, když jsou středem pozornosti.

malování na pera ptáků

31. srpna 2008 v 16:23 | lucik |  zajímavosti
Američanka Julie Thompson si zvolila netradiční plátna - maluje na peří ptáků! Jejími hlavními "dodavateli" jsou pávi a krocani, které chová její matka.
Julie začala malovat na pera v roce 1990. Tehdy žila se svou matkou (a jejími pávy) na ranči v jižní Kalifornii. Brzy zjistila, že pera, která ptáci poztrácejí, se dají využít jako malířská plátna.

morbidní kulinářský zážitek

31. srpna 2008 v 16:05 | lucik |  zajímavosti
Největší rakev světa dlouhá dvacet metrů stojí v ukrajinském městě Truskavec. Nečeká tam na žádného obřího nebožtíka, ale vítá hosty toužící po občerstvení lahodnými nápoji a dobrotami.
Je to totiž restaurace Věčnost zasvěcená tématicky smrti a pohřebnictví, takže interiér je vyzdoben věnci a rakvemi normálních velikostí.

Hosté si podle britského listu Daily Telegraph mohou objednat saláty Devět dní či Čtyřicet dní, jejichž názvy odkazují na tradiční ukrajinské rituály truchlení. Mezi hlavními chody je pak pochoutka "Sejděme se v ráji".

Občerstvovací zařízení si otevřela pohřební služba v Truskavci poblíž hranic s Polskem.
"Třicet kubických metrů borovice bylo použito na konstrukci rakve. S nápadem přišel náš ředitel. Miluje svou práci a tvrdí, že tento projekt přiláká do Truskavce turisty," uvedl jeden ze zaměstnanců restaurace.

Provozovatel podniku teď zažádal o zápis do Guinnessovy knihy světových rekordů jako majitel největší rakve světa.

koule

31. srpna 2008 v 14:53 | lucik

dětské názory na lásku

31. srpna 2008 v 14:16 | lucik |  testy,vtipné texty
Od té doby, co moje babička onemocněla artró;zou, nemůže se už ohnout a namalovat nehty na nohou. Tak to za ní teď pokaždé dělá můj dědeček, i když sám má artró;zu v rukách. To je podle mě láska.
Rebecca, 8 let

Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak. A tak prostě víte, že vaše jméno je v jejich ústech v bezpečí.
Billy, 4 roky

Láska je, když si na sebe dívka nastříká parfém a kluk použije vodu po holení a pak si spolu vyrazí ven a jeden druhého očuchávají.
Karl, 5 let

Láska je, když jdete na jídlo do restaurace a dáte někomu většinu svých hranolků a nechcete na oplátku žádné z jeho porce.
Chrissy, 6 let

Láska je to, co vás nutí se smát i když jste unavení.
Terri, 4 roky

Láska je, když maminka udělá kávu pro tatínka a usrkne, aby se přesvědčila, že dobře chutná.
Danny, 7 let

Láska je, když se s někým stále pusinkujete. A až pusinkování, přestane bavit, tak pořád chcete být spolu a víc spolu mluvit.. Moje maminka s tatínkem jsou takoví.
Billy , 7 let

Láska je to, co je s tebou v pokoji na tvé narozeniny, když přestaneš otvírat dárky a zaposloucháš se.
Bobby, 7 let (Neuvěřitelné!)

Když se chcete naučit někoho lépe milovat, měli byste začít u kamaráda, kterého nenávidíte.
Nikka, 6 let

Láska je, když řeknete klukovi, že se vám líbí jeho tričko a on ho pak nosí každý den.
Noelle, 7 let

Láska je, jako když jsou malá stará paní a malý starý pán stále přátelé, i přes to, že se už tak dobře znají.
Tommy, 6 let

Když jsem hrála na koncertě na piáno, byla jsem na pó;diu a hrozně jsem se bála. Podívala jsem se na všechny ty lidi, co mě pozorovali a zahlédla jsem mého tatínka, jak na mě mává a usmívá se. Byl jediný, kdo to dělal. Pak už jsem se vůbec nebála.
Cindy, 8 let

Láska je, když maminka dá tatínkovi nejlepší kousek kuřete.
laine, 5 let

Láska je, když mamka vidí taťku celého smradlavého a upoceného, ale i tak o něm říká, že je větší fešák než Robert Retford.
Chris, 7 let
Láska je, když vám vaše štěně olíže celý obličej i přes to,že jste ho nechali doma samotné celý den.
Mary Ann, 4 roky

Když někoho milujete, tak se vaše řasy hýbou nahoru a dolu a odlétávají z nich malé hvězdičky.
Karen, 7 let

BLESKAJDA

30. srpna 2008 v 22:09 | lucik |  Bleskofky,diplomy
1.Ahoj
2.podle čeho jste pojmenovali svůj blog ?
3.napiš alespon jednoho držitele zlaté medajle z letošní olympiády
4.kde žije tasmáský čert
5.hlavní město Austrálie
6.co je to Pomelo ?
7.napiš alespon 2 živočichy podmořské říše
8.kterému státu patří Gronsko ?
9..co na diplom?
10.pá a pak dám vědět

diplomky za bleskovku

30. srpna 2008 v 22:00 | lucik |  Bleskofky,diplomy
tak tady je máte :))

pichlavý brumla

26. srpna 2008 v 20:45 | lucik |  zajímavosti
Z jehliček borovice vytváří Richard Carpenter roztomilé medvídky.Není to nic lehkého-výroba jednoho borového médi proto trvá 8 měsíců!

videa-domino

24. srpna 2008 v 9:17 | lucik |  zajímavosti

stavby z karet

24. srpna 2008 v 8:58 | lucik |  zajímavosti
Američan Bryan Berg je světový rekordman ve vytváření staveb z karet.Na své fantastické konstrukce prý nepoužívá lepidlo ani žádné jiné pomůcky!Karetní stavařina mu jde tak dobře,že se jí uživí.

wallpapery

24. srpna 2008 v 8:46 | lucik |  hádanky,obrázky