survivor13 Cook Island-pokračování

9. srpna 2009 v 15:08 | lucik |  Reality show

Parvati Shallow

Třiadvacetiletá Parvati se od malička věnuje bojovým sportům, takže se dneska může živit jako boxerka a přivydělává si roznášením drinků v baru. Už v sedmnácti se postavila na vlastní nohy a na univerzitě v Georgii vystudovala žurnalistiku. Kromě boxování ráda běhá a chodí na tůry a vůbec se věnuje nejrůznějším sportům.

Adam Gentry

Adam se narodil ve Virginia Beach, ale marketing vystudoval na State University v Blacksburgu. Po studiích se přestěhoval do Richmondu, kde šest měsíců pracoval jako osobní trenér. Nyní žije v kalifornském San Diegu, kde rovněž prodává kopírky.

Jessica Smith

Vyrůstala na malém ranči v Californii, protože je ale umělecky založená, hned ve svých osmnácti letech se odstěhovala. Letos jí bylo 27 let, zabývá se designem a performancí. Při svých vystoupeních nejraději pracuje s ohněm. Pod pseudonymem Flica Flame hrála profesionálně roller derby (americký kontaktní sport na kolečkových bruslích).

Candice Woodstock

Candice je tři a dvacet a pochází se Severní Karolíny. Když viděla Trosečníka v Africe, rozhodla se strávit jako dobrovolnice dva měsíce v hliněné chatrči v Keni. I po svém návratu se hodně zabývala pomocí potřebným. Většinu života věnovala studiu a cestování, v budoucnu má v plánu stát se lékařkou a posunout tak svou pomoc lidem o další krok.

Jonathan Penner

Jonathan je jeden z nejznámějších soutěžících, které je možno v Survivoru vidět. Mohli jsme si ho všimnout například v seriálech CSI (Kriminálka Las Vegas), The Nanny, Arrested Development, Seinfeld a další. V roce 1994 byl jeho film "Down on the Waterfront" nominován na Oscara za nejlepší krátký film. Jonathan žije spolu se svojí manželkou Stacy Title, režisérkou filmu The Last Supper (Poslední smích), v Los Angeles.

Virgilio "Billy" Garcia

Billimu se ve dvanácti letech začal intenzivně věnovat judu, karate a zápaseníí. Když byl o tři roky později nemocný a nemohl ani na krok z postele, naučil se hrát na kytaru. Dnes ve svých šestatřiceti letech dělá pod jménem "Španělská muška" wrestling a hraje na kytaru v heavymetalové kapele Forsakken.

Oscar "Ozzy" Lusth

Ozzymu je 25 ket a žije v Kalifornii se svým psem. Narodil se v Mexiku, během dětství se musel mnohokrát stěhovat, až nakonec zakotvil ve Venice, kde se živí jako číšník. Nejraději ze všeho má nejrůznější extrémní sporty (hlavně ty ke kterým je potřeba nějaké prkno) a je hrdým vlastníkem pozemku v Panamě, kam se jednou dokonce vydal ze San Diega po svých.

John "J.P." Calderon

Profesionální volejbalista J.P. momentálně žije se svým psem Jackem v Kalifornii. Díky volejbalu dostal plné stipendium a vystudoval komunikaci. Před tím než nastoupil dráhu profesionálního sportovce, se věnoval především trénování, nejraději měl práci s mládeží. Ve volném čase rád běhá, chodí na túry a posiluje. Je mu 30 let.

Cristina Coria

Narodila se a vyrostla v Santa Movice v rodině policistů. Když jí bylo dvanáct, její otec byl zavražděn. Už od svých čtrnácti se začala v duchu rodinné tradice motat kolem strážců zákona a v dospělosti se policistkou skutečně stala. Během výkonu povinnosti dvakrát málem přišla o život. Poprvé ji srazil intoxikovaný řidič autem, podruhé byla postřelena do ruky. Doktoři předpovídali, že už ji nikdy nebude moci používat, ale navzdory osudu se tak nestalo. Občas se jako odborný konzultant, nebo v souvislosti se svým zraněním podílela na nejrůznějších filmech, nebo televizních pořadech. Je jí 35 let.

Cecilia Mansilla

Narodila se a vyrůstala v Peru, v patnácti se přestěhovala do San Frasica. Anglicky se naučila poměrně rychle, získala titul bakalář v oblasti mezinárodních vztahů. Pracuje jako technology risk consultant (jestli někdo tušíte, co by to proboha mělo být, ráda se nechám poučit ;) ) a mezi její koníčky patří černobílá fotografie, tanec a posilování. Je jí 29 let a žije v Kalifornii.

Jenny Guzon-Bae

Šestatřicetiletá realitní agentka se narodila v Chicagu a většinu dětství strávila s kluky praním a lezením po stromech. Od patnácti pracovala jako sloupkařka v místním plátku, později se stala bakalářem žurnalistiky. Před tím než se vrhla do realit pracovala jako televizní reportérka. Miluje volejbal, nakupování a scrabble.

Brad Virata

Je mu 29 let, žije v Santa Monicea pracuje jako módní návrhář. Než se k této profesi dostal, studoval mezinárodní vztahy, hodně cestoval a živil se jako model. Později se rozhodl pro kariéru návrháře. Proto vystudoval design a obchod v Los Angeles. Mezi jeho koníčky patří cestování a sport.

Anh-Tuan "Cao Boi" Bui

Je mu 42 let, narodil se Vietnamu, odkud spolu se svojí rodinou za války uprchl. Chodil do stejné školy jako Adam, vystřídal mnoho povolání a dnes pracuje jeko vedoucí studia pro zkrášlování nehtů. Anh-Tuan je ženatý, má dvě děti a mezi jeho koníčky patří extrémní sporty, fotografování a meditace.

Rebekah "Becky" Lee

Osmadvacetiletá soutěžící z Washingtonu pochází původem z Jižní Koreje a pracuje jako právnička. Intenzivně se zajímá o oběti domácího násilí. Becky je sportovně založená, miluje hlavně soutěživé disciplíny, mimo jiné působila jako instruktorka kick-boxu. Také ráda cestuje do tropických oblastí se svojí přítelkyní.

Yul Kwon

Yul se narodil svým rodičům, jihokorejským emigrantům, v newyorském Queensu. Poté, co se s rodiči přestěhoval na západní pobřeží vystudoval mnoho škol - například Northgate High School, Stanford University nebo Yale Law School. Kdysi byl dokonce asistentem senátora za stát Washington, D. C., Josepha Liebermana.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fanynky Ozzyho Fanynky Ozzyho | 15. prosince 2011 v 11:12 | Reagovat

Ozzy je úplně boží!!!!! :-*

2 Jessica Jessica | 15. prosince 2011 v 11:15 | Reagovat

Děsně mooooc fandím Ozzymu!!!!! :-) A nemám ráda Parvati a Candici!!!! A ani Adama!

3 Wells35Velma Wells35Velma | E-mail | Web | 14. června 2012 v 3:06 | Reagovat

Buildings are quite expensive and not every person can buy it. But, <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a> are invented to support people in such kind of hard situations.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama