Jeff Probst zodpovídá dotazy fanoušků

2. října 2011 v 15:55 | lucik |  Reality show
Remíza při finálovém hlasování
Bohužel vám nyní nemůžu odhalit, co by se v tomto případě dělo, neboť se tak může stát někdy v budoucnu. Na každé finále s sebou nosím speciální obálku, ve které je detailně popsáno, jak by se v této situaci postupovalo - a dobré twisty se vymýšlejí jen přetěžko, takže si na odhalení budete muset počkat.

Casting
Pokud se chcete do soutěže opravdu probojovat, musíte pokračovat s posíláním přihlášek každé nové kolo castingů. Já osobně vám nijak pomoct nemůžu - to vy sami se tam musíte probojovat. Jsou lidi, kteří posílali přihlášky do všech 16 řad. Třeba Kathy z Micronesie se hlásila hned několikrát a až tentokrát jí to vyšlo. Důležité je se nevzdávat.

Moje strategie
Někdo se mne kdysi zeptal, jak bych hrál hru já. Podle mne nejlepší hráči nemají pevně stanovenou strategii před samotným vyloděním a poznáním zbývajících členů kmene. Je těžké určit si nějakou taktiku, dokud nevíte, s kým soupeříte. Mým cílem by bylo dostat se do nějaké dobré party lidí, ale zůstat někde uprostřed. Nedělat mnoho důležitých rozhodnutí, ale zůstat blízko těm, kteří je dělají. Ale jak jsem řekl - situace se může změnit z minuty na minutu a najednou nebude kmen nikdo vést a nastane situace, kdy budu hozený do vody a buď budu plavat, nebo se utopím. A budu dělat přesně to, co nechci - vést ten kmen... Na základě toho, co jsem napsal, jsou moje šance na vítězství Survivora velmi malé.

Nápady na vylepšení Survivora
Vzhledem k tomu, jak to v televizi funguje, je nemožné, aby se pracovalo s nápady na vylepšení od samotných diváků. Naši právníci se velmi často musejí zaobírat s žalobami, ve kterých si mnozí stěžují, že právě oni jsou autory twistu, který jsme v Survivoru použili. Pokaždé, když na poradách probíráme návrhy nových zvratů, máme strach, že se opět vyrojí další žaloby. Takže návrhy od fanoušků jsou vyloučené... škoda.

Luxusní předměty
Luxusní předměty se v Survivoru stále objevují, ne však každou řadu. Zkrátka jak kdy. Naposledy se objevily, tuším, na Fiji. Luxusní předměty měly velkou roli v prvních řadách, kdy měly vzbuzovat emoce, ale s postupem let jejich kouzlo opadlo.

Finále ve dvou nebo ve třech?
Nemyslím si, že jedna z variant je výrazně lepší, než ta druhá. Osobně inklinuji spíše k finále ve třech, neboť to dává mnohem více šancí ke zvolení skutečně dobrého vítěze. Zabraňuje to jedné osobě, aby si zvolila mezi porotou méně oblíbeného soupeře a tím pádem zvýšila svoje šance na vítězství. Takže bych asi byl pro trojčlenné finále... ale věci se musejí měnit, takže tomu letos bylo naopak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama