Nina Dobrev(Upíří Deníky)-pár zajímavostí

9. ledna 2012 v 21:36 | lucik |  seriály
-Nina Konstantinova Dobreva se narodila 9. ledna 1989 ve znamení Kozoroha.

-Jejím rodištěm je bulharská Sofie, odkud se ve dvou letech společně s rodiči a bratrem Alexandrem přestěhovala do kanadského Toronta.

-Matka je umělkyně, otec pracuje jako počítačový specialista.

-Nina se strašně chtěla stát herečkou, ale její rodina trpěla nedostatkem peněz, a tak si Nina už ve čtrnácti letech vydělávala hned na dvou brigádách. Ráno cestou do školy roznášela noviny a odpoledně pracovala v obchodě, kde do regálů rovnala oblečení. Díky těmhle dvoum brigádám, si mohla dovolit večerní kurzy herectví.

-Když nehraje, nebo se nebifluje texty, ráda vyrábí šperky, tancuje, nebo jezdí na koni. Mezi její záliby ale patří třeba i fotbal, jízda na snowboardu nebo horolezectví.

-Na začátku svojí kariéry se živila jako modelka, a protože točila reklamy, netrvalo moc dlouho a objevil jí herecký svět.

-Roli dostala v seriálu Degrassi: The Next Generation, a na tři roky se z ní stala Mia Jones. Pak následoval film "Daleko od ní", a pak už byl čas přesídlit z Toronta do Los Angeles.

-Na vrchol ji vynesla role Eleny a Katherine v Upířích denících. To, jak bravurně zvládla svojí dvojroli ji vyneslo mezi hereckou elitu.

-Jako každá holka, i Nina miluje módu. nejraději chodí v jednoduchých šatech, které na ní ale nikdy nevypadají obyčejně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama