Taneční styly-Hip hop a Dancehall

25. ledna 2012 v 21:26 | lucik |  ostatní
Hip hop
Taneční styl vychází ze streetového tance obohaceného o prvky jazzu a je spojením hiphopového základu a rytmu s choreografií.Tanec je inspirován trendy,videoklipy,módou apod.
Výhody stylu
Výuka hip hopu díky své náročnosti zlepšuje celkovou tělesnou kondici,at už samotným tancem nebo nutným posilováním.A bleskově si zdokonalíš i pohybovou pamět!
Očekávej!
Hodina se skládá z rozcvičení,hiphopového rozehřátí a z výuky choreografie.Lekce základních úrovní jsou určeny pro všechny,i pro úplné začátečníky!Zlepšíš si fyzičku,odreaguješ se a vyřádíš ve stylu,který miluješ!

Dancehall
Vznikl na Jamajce z původní reggae hudby.Styl je ale mnohem tanečnější.Interpreti?Beenie Man,Sean Paul a Movado.Odvaz musí být velké Dancehall párty na Jamajce,tzv.Passa-Passa,kdy 2 až 3 dny tančí celá ulice a zablokuje běžný provoz :-)
Zaujme tě,že....
...taneční styl čerpá z pohybů pánve a boků,je velmi sexy a proti hip hopu je práce s tělem tanečníka úplně jiná.Dancehall milují především dívky,ale může se tančit v páru i sólo.
Proč do toho jít?
Jde o velmi atraktivní styl,který stojí za to!Je plný dynamiky,vyzývavosti,ale zároven dá parádně zabrat tvé fyzičce.A pokud to někde v klubu rozbalíš,nikdo tě nepřehlédne!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama