Leonardo DiCaprio natočil film s Tarantinem

29. dubna 2012 v 19:54 | lucik |  celebrity
Leonardo DiCaprio si poprvé zahrál ve filmu Quentina Tarantina
Režisér Quentin Tarantino přidal na konto své filmografie další snímek. Do filmu o otrocích obsadil Leonarda DiCapria a Jamieho Foxxe. DiCaprio si kvůli roli vypěstoval nový look s vousy.
Film Nespoutaný Django se odehrává na jihu Spojených států 2 roky před vypuknutím Občanské války. Držitel Oscara Jamie Foxx v něm hraje Djanga, otroka, jehož krutá minulost u jeho bývalých vlastníků ho přivede až k nájemnému lovci lidí německého původu Dr. Kingu Schultzovi (Christoph Waltz). Schultz je na stopě vraždících bratrů Brittlových a jen Django ho může dovést k jeho odměně. Nekonvenční Schultz dá Djangovi slib, že ho osvobodí poté, co dopadne Brittlovi - mrtvé nebo živé.
Díky úspěšnému dopadení Schultz Djanga osvobodí, přesto si oba muži vyberou jít i nadále společnou cestou. Schultz hledá s Djangem po svém boku nejhledanější kriminálníky na jihu. Django, který si tříbí životně důležité lovecké schopnosti, se zaměří na jeden cíl: najít a zachránit Broomhildu (Kerry Washington), ženu, kterou kvůli obchodu s otroky před lety ztratil.
Djanga a Schultze jejich hledání nakonec dovede ke Calvinu Candiemu (Leonardo DiCaprio), vlastníkovi "Candylandu", neblaze proslulé plantáže, kde jsou otroci cvičeni Acem Woodym (Kurt Russell), aby bojovali mezi sebou pro zábavu druhých. Django a Schultz, kteří pod falešnou záminkou prozkoumávají ohrazený pozemek, vzbudí podezření u Stephena (Samuel L. Jackson), věrného domácího otroka Candieho. Jejich pohyb je sledován a zrádná organizace kolem nich utahuje pomyslnou smyčku. Pokud chtějí Django a Schultz uniknout s Broomhildou, musí si vybrat mezi nezávislostí a solidaritou, mezi obětí a přežitím…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama