Survivor-One World

29. dubna 2012 v 19:51 | lucik |  Reality show
Pár informací o sérii:
Nadcházející čtyřiadvacátá série Survivor: One World může dát nový význam pojmu "Noci s nepřítelem".
Místo klasického zakládání kempů na opačných stranách ostrova, bude tentokrát všech 18 trosečníků bydlet společně na jednom místě, oznámil moderátor Jeff Probst.
Stejně jako v šesté řadě Survivor: Amazon a deváté řadě Survivor: Vanuatu, budou týmy rozděleny rovnoměrně na muže a ženy.
"Uvažovali jsme, co by se stalo, kdyby jsme trosečníky přinutili žít společně bez určitých pravidel," řekl Jeff Probst. "Můžou postavit jeden společný tábor, dva tábory nebo taky nemusí postavit žádný. Muži mohou spát společně s ženami, ženy mohou spát společně s muži nebo naopak nemusí spolu vůbec promluvit. Můžou prostě dělat cokoliv. Ale v soutěžích to vždy budou muži proti ženám. A to nám dává spousto nových možností ohledně hry.", dodal Jeff.
Opět se objeví skrytá imunita, avšak způsob jejího zahrání se v této řadě bude lišit. Trosečník, který najde skrytou imunitu ji nebude moct zahrát sám za sebe, ale bude ji muset dát členovi z druhého kmene. Tím opět vznikají zajímavé situace, jelikož musíte vybrat nejen správnou osobu, ale také vyjednávat a využít toho v pozdější fázi hry.
V této sérii nebude žádný Redemption Island (Ostrov vykoupení) a tedy trosečník vyloučený na Kmenové radě nebude mít už žádnou možnost vrátit se do hry a pokračovat v boji o jeden milion dolarů. Díky absenci Ostrova vykoupení bude opět více soutěží o odměnu, jako v dřívějších řadách.
Natáčení probíhalo opět v souostroví sopečného původu jménem Samoa, ležícím v Tichém oceánu. Na těchto ostrovech panuje vlhké, teplé, tropické podnebí.
V této sérii uvidíme mnoho zajímavých trosečníků, mimo jiné se poprvé objeví lilipután, dále bude soutěžit například manželka bývalého NFL hráče či plastický chirurg.

A tady jsou styl šátků, které budou nosit trosečníci v této sérii. Oranžový šátek budou nosit za kmen Manono muži a modrý šátek bude patřit kmeni Salani, který bude složen pouze z žen. Všichni však budou spolu žít na jedné pláži, což je také hlavním tahákem a zvláštností této série. Název kmene Manono byl odvozen od názvu samojského ostrova, zatímco u názvu Salani se producenti nechali inspirovat jménem samojské vesnice.
Survivor:One Wolrd - Tribe buffs

zdroj:http://www.kdoprezije.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama