Velryba zdemolovala jachtu!

11. dubna 2012 v 20:09 | lucik |  zvířátka
MAZLÍČCI: Velryba zdemolovala jachtu! - foto
Jen málo chybělo k tomu, aby čtyřicetitunová velryba rozmáčkla jachtu i s posádkou!
Nadšený jachtařský pár Ralph Mothes (59) a Paloma Werner (50) vyrazili na dovolenou do Jižní Afriky. "Po pár hodinách jachtění poblíž Kapského města se v dálce před námi objevila velryba," vypráví Paloma s tím, že obrovského tvora zpozorovali i posádky dalších lodí, které v tu chvíli byli na moři.

"Byla asi sto metrů od nás, šla jsem vyndat foťák a když jsem se na ni podívala znovu, byla přímo pod naší lodí! Lekli jsme se, ale byl to nádherný pohled," říká Paloma. Velryba začala bušit ocasem o loď, aby dala znamení svým příbuzným, kde je. Pár však ani ve snu nenapadlo, že by se na ně mohla chtít podívat zblízka. "Mysleli jsme, že podpluje pod lodí, ale to desetimetrové monstrum se nás pokusilo přeskočit!"

"Nejdřív jsme vůbec nevěděli, co se děje! Byla tak obrovská, že se prostě nad námi najednou objevil černý mrak! Když ale spadl stěžeň a na lodi jsme našli kusy černé kůže, došlo nám, co se vlastně stalo," prozradil Ralph a pokračoval: "Po chvilce opět vynořila, takže se jí nic nestalo a v pořádku byla i loď, takže jsme dopluli do přístavu. Když nám večer posádka z jiné lodi přinesla ukázat fotku, uvědomili jsme si, že jsme měli opravdové štěstí!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama