Brangelina vybrala místo svatby

2. května 2012 v 19:13 | lucik |  celebrity
Angelina Jolie a Brad Pitt se svatbou dlouho váhali.
Sedm let trvalo, než se slavný herecký pár Brad Pitt (48) a Angelina Jolie (36) zasnoubil. Teď ale odmítají na cokoliv zbytečně čekat. Svatba se bude konat 11. srpna na jejich zámečku Miraval ve Francii, k němuž přísluší i kaple ze 16. století. A nákladná rekonstrukce hlavního domu, kde bude svatební hostina, je v plném proudu, slavný pár do ní investoval v přepočtu už 600 milionů korun!
Z této astronomické částky padlo jen 30 milionů korun na osvětlení, protože hlavní část domu neměla zavedenou elektřinu. Když tam dřív pořádali večírky pro přátele, používali veliké svíce. To se však před svatbou muselo změnit.
"Brad chce z toho udělat perfektní místo na svatbu i zbytek života," řekl zdroj z jeho blízkého okolí. Zámeček, k němuž patří i rozlehlá vinice, koupil slavný pár v roce 2008 a označil ho za vysněné sídlo. Hned nato začala rozsáhlá rekonstrukce. Nyní je ale Brad dodělávkami úplně posedlý, protože si zvolil termín sňatku 11. srpna, kdy zároveň jeho rodiče oslaví zlatou svatbu.
Snoubenci už poodhalili i seznam hostů a není překvapením, že se na něm objevují jména jejich hereckých kolegů. Brad Pitt si pozval kamarády z filmu Dannyho parťáci Matta Damona (41) a George Clooneyho (50). Angelina si na seznam připsala Johnnyho Deppa (48), s nímž hrála ve fi lmu Cizinec. Co je však nejvíc zarážející, že se ve Francii možná objeví i Bradova bývalá manželka Jennifer Aniston (43), kterou Angelina nemůže vystát. Brad Pitt si asi doma dupnul!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama