Stmívání: Rozbřesk-zajímavosti

31. května 2012 v 16:57 | lucik |  Twilight Sága
http://vevefilmy.wbs.cz/twilight/4/bella-wedding-dress-twilight-series-7858349-400-378_1_.jpg
-Známá scéna z líbánek byla zčásti natočena na rušné ulici v Rio de Janeiru, ale protože celou ulici obsadili šílení fanoušci filmu, produkce je podplatila částkami od 30 do 300 dolarů, aby zůstali doma a nekoukali z oken a nekazili záběry.

-Svatební šaty, které měla Kristen Stewart ve filmu na sobě, byly téměř přesně vytvořeny návrhářem Alfredem Angelem pro jeho "Twilight kolekci". Můžete si je koupit za 799 dolarů a jedna žena z Británie si je koupila a dokonce se nechala legálně přejmenovat na Cullen - což je příjmení upíra Edwarda a následně i jeho manželky Belly.

-Za první víkend promítání v Severní Americe udělal tento film hned po Harry Potterovi a Relikviích smrti největší výdělek. 80 procent publika samozřejmě tvořily ženy, zbylých 20 procent jejich partneři, které tam násilím dotáhly s sebou.

-Během scény z líbánek má být Robert Pattinson ve své roli téměř profesionálním jachtařem. Bral kvůli tomu před natáčením lekce jachtingu, ale stejně potom při natáčení s lodí několikrát narazil a rozbil ji.

-Během svatební scény si v davu svatebčanů střihne malinkou roli i autorka knih Stephenie Meyer. Kromě ní se v záběru objeví i dva producenti a autor scénáře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama