Květen 2012

Soutěž Hry bez Hranic

31. května 2012 v 16:57 | lucik |  celebrity

Domácí mazlíčci jako zdatní jogíni!

31. května 2012 v 16:57 | lucik |  zajímavosti

Fotograf Dan Borris se svou ženou Alejandrou,která je učitelkou jogy,fotí domácí mazlíky v neobvyklých polohách.Pak je dlouhé hodiny upravují ve photoshopu,aby vypadali jako opravdoví jogíni.Samozřejmě k žádnému lámání kostí chlupáčků nedochází.Alejandra se pomocí uvolňovací bodové techniky pro zvířata stará,aby v žádném případě nebyla ve stresu.Této zálibě se pár věnuje již několik let a z fotografií nechávají dělat i kalendáře,které se prodávají po celém světě."Je to něco tak odlišného od mé obvyklé práce.Miluji focení těchto snímků.Lidé se nad nimi smějí a ještě se něco dovědí o joze,řekl nadšeně Borris pro deník Daily Mail.
http://www.whitezine.com/images/Da_Borris_kitten_4.png

Krásná písnička

31. května 2012 v 16:57 | lucik |  Muzika a Styl

Stmívání: Rozbřesk-zajímavosti

31. května 2012 v 16:57 | lucik |  Twilight Sága
http://vevefilmy.wbs.cz/twilight/4/bella-wedding-dress-twilight-series-7858349-400-378_1_.jpg
-Známá scéna z líbánek byla zčásti natočena na rušné ulici v Rio de Janeiru, ale protože celou ulici obsadili šílení fanoušci filmu, produkce je podplatila částkami od 30 do 300 dolarů, aby zůstali doma a nekoukali z oken a nekazili záběry.

-Svatební šaty, které měla Kristen Stewart ve filmu na sobě, byly téměř přesně vytvořeny návrhářem Alfredem Angelem pro jeho "Twilight kolekci". Můžete si je koupit za 799 dolarů a jedna žena z Británie si je koupila a dokonce se nechala legálně přejmenovat na Cullen - což je příjmení upíra Edwarda a následně i jeho manželky Belly.

-Za první víkend promítání v Severní Americe udělal tento film hned po Harry Potterovi a Relikviích smrti největší výdělek. 80 procent publika samozřejmě tvořily ženy, zbylých 20 procent jejich partneři, které tam násilím dotáhly s sebou.

-Během scény z líbánek má být Robert Pattinson ve své roli téměř profesionálním jachtařem. Bral kvůli tomu před natáčením lekce jachtingu, ale stejně potom při natáčení s lodí několikrát narazil a rozbil ji.

-Během svatební scény si v davu svatebčanů střihne malinkou roli i autorka knih Stephenie Meyer. Kromě ní se v záběru objeví i dva producenti a autor scénáře.

dvě básničky

31. května 2012 v 16:56 | lucik |  básničky,citáty
Kocourkovi
Jasná hvězda k zemi padá,
její lesk se ztrácí víc,
jen ona věděla,že mám Tě ráda,
jen ona hladila mou uplakanou líc.
Hvězda zhasla,jak ta láska,
která zdála se tak veliká,
na srdci jizva,na čele vráska,
když jsi řekl: "Mě se to netýká!"

Nevím...
Nevím,kdo Tě teď objímá,
všechno mě najednou dojímá.
Nevím,kdo Ti poslední polibek dal,
nepamatuji se,kdo mi Tě vzal.
Nevím,jak se vlastně máš,
jestli mě ještě vůbec znáš.
Nevím koho ve své náruči hřeješ,
ani na koho se právě směješ.
Nevím,koho po vlasech hladíš,
ale stejně mi ještě scházíš...

Harry Potter-zajímavosti

31. května 2012 v 16:56 | lucik |  celebrity
Obrázek “http://www.harrypottervaganza.com/wp-content/uploads/HarryPotter.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
-Poslední díl série o Harrym Potterovi byl nominován na tři Oscary, a to v kategoriích Nejlepší umělecké ztvárnění, Nejlepší make-up, a Nejlepší vizuální efekty. Celkem všech osm filmů dosáhlo na dalších devět nominací, ale tvůrci si bohužel nikdy neodnesli ani jednoho.

-Harryho jizva na čele je v podstatě nejdůležitějším detailem série. Umělečtí maskéři museli jizvu vyrobit jen během natáčení posledního filmu celkem 5800krát. Z toho jen 2000krát na čelo Daniela Radcliffa, zbytek na čela jeho dublérů a kaskadérů.

-Asi nikoho nepřekvapí, že v tak úspěšné sérii se chtěli objevit ti nejslavnější herci. Ne všem se to podařilo. Mezi ty, kteří neúspěšně usilovali o roli v Harrym Potterovi, patří například Ian McKellen, Daniel Day-Lewis, Daniel Craig nebo James McAvoy.

-V průběhu natáčení celé série se v roli Lorda Voldemorta objevilo celkem šest různých herců. Nejznámějším z nich je Ralph Fiennes, který ho ztvárnil ve většině z nich a stal se oficiální "tváří" toho, jehož jméno se nesmí vyslovit.

-I ten nejméně úspěšný díl Harryho Pottera vydělal o 90 milionů dolarů více než nejúspěšnější díl série Stmívání. Harry Potter a vězeň z Azkabanu vydělal "pouhých" 795 milionů dolarů, zatímco Stmívání: Nový měsíc vydělal 709 milionů.

Výlety na tajemná místa-Kde je pohřben poslední upír

27. května 2012 v 20:18 | lucik |  tajemné příběhy
Naše země oplývá záhadami.Najdete tu bránu do pekel i klášter plný pozitivní energie.

Kde je pohřben poslední upír
Pokud se vypravíte na Vysočinu,určitě byste měli navštívit Žďár nad Sázavou s nádherným zámkem a malebným Dolním hřbitovem.Na tomto místě se nachází hrob posledního v Čechách zaznamenaného upíra Jana Ullricha.Ullrich byl správcem na místním panství a byl vyhlášený svou krutostí.Když v roce 1817 zemřel,lidé si mysleli,že od něj konečně bude pokoj.Jenže správce se lidem zjevoval,trýznil je a škodil,kde mohl.Nakonec byla jeho rakev vyzdvižena a po jejím otevření se objevil Ullrich,který vypadal jako za živa.Kat mu usekl hlavu,zacpal ústa a tělo zasypal vápnem.Od té doby už Ullrich lidi nestrašil a neobtěžoval.

Poznej tajemství snů !

27. května 2012 v 20:18 | lucik |  SMS,Snář,Horoskopy
Křičíš jako o život
Ve snu křičíš tak hlasitě,až se tím sama probudíš.Nebo chceš mluvit,ale nemůžeš ze sebe dostat ani hlásku.
Co to znamená:Když se pořádně zamyslíš,možná příjdeš na to,co by tě mohlo ohrožovat.Jestli ve snu nedokážeš promluvit,může to znamenat,že potlačuješ svoje pocity.Zkus být víc otevřená.

Padáš do hlubin
Ve snu se někam propadáš obrovskou rychlostí,kterou nemůžeš ničím zastavit.Těsně před dopadem se probudíš.
Co to znamená:Nejspíš máš strach z toho,že selžeš nebo se ti nepodaří splnit nějaký těžký úkol.Moc si nevěříš a často o sobě pochybuješ.Sen může taky ukazovat na to,že se bojíš nějaké situace,kterou bys nezvládla a chceš se jí vyhnout.

Jsi nahá na veřejnosti
Právě jsi ve škole nebo na ulici,když si uvědomíš,že jsi úplně nahá!
Co to znamená:Jakmile jsi nahá,pak jsi sama sebou,bez jakékoli masky nebo přetvářky.Pokud si tě ve snu ostatní vůbec nevšimnou,pak si přeješ,aby tě spolužáci nebo kámoši brali přesně takovou,jaká jsi.Jestli na tebe ale ostatní pokřikují a posmívají se ti,pak máš strach,že ti někdo ublíží nebo uděláš velkou chuby.Možná jsi někomu zalhala a teď se bojíš,že pravda vyjde najevo.

Potkáš příšeru
Pro následují tě hrozivé čarodějnice,strašidla nebo nestvůry,které tě pořádně vyděsí.Někdy je ani nedokážeš rozpoznat,protože mají zahalenou tvář nebo stojí přímo za tebou!
Co to znamená:Vypadá to,že se něčeho bojíš.Všechny obludy symbolicky ukazují na tvoje obavy z budoucnosti nebo z něčeho,co moc dobře neznáš.Možná,že ani přesně nevíš,z čeho máš tak velký strach.Zkus se zamyslet nad tím,jestli tě v poslední době něco netrápí.Nebo se tak často nedívej na horory a strašlivé přízraky tě už v noci nechají na pokoji!

Všude vidíš hady
Najednou se kolem tebe objeví spousta hadů.Najdeš je například schované ve svém pokoji pod postelí.
Co to znamená:Hadi jsou symbolem mužství.Pokud se ti zdá o hadech,pak to znamená,že ještě nejsi připravená na milování nebo mazlení se svým klukem.

Někdo tě pronásleduje
Utíkáš jako o život.Nevíš přesně,kdo nebo co tě sleduje,ale cítíš,že jsi v nebezpečí.
Co to znamená:Zkus se zamyslet nad tím,jestli ve skutečném životě neutíkáš před nějakou nepříjemnou situací nebo se nevyhýbáš povinnostem ve škole.Čím dřív budeš svoje problémy řešit,tím líp.Tenhle sen ale může taky ukazovat na to,že je toho na tebe strašně moc.Jsi ve stresu,pod tlakem a tvoje podvědomí ti říká,že bys měla zvolnit a trochu odpočívat!

Máš z něčeho strach
Ohrožuje tě nějaký člověk,bytost nebo situace,takže si připadáš totálně bezmocná.
Co to znamená:Zdá se,že ti hrozí nějaké nebezpečí i ve tvém reálném životě.Nemusí to sice být nic vážného,ale i tak by ses radši měla mít na pozoru.Možná,žes něco provedla a teď máš trochu výčitky.Nebo se necítíš dobře mezi kamarády a to tě pěkně znervózňuje.

Rtěnkové orákulum

27. května 2012 v 20:17 | lucik |  ostatní
Jaká ve skutečnosti jsi ? To ti prozradí tvá rtěnka a to,jak ji používáš ! Podívej se na její tvar...

Plochá
Jsi naprostý organizační talent.Máš ráda všechny věci pod kontrolou a hlavně,když všechno běží přesně podle tvého plánu.

Špička
Jsi ta nejlepší super kámoška.Jsi vždycky naprosto loajální a vždy připravená pomoci.Na některé lidi ale působíš mysticky a tajemně.

Vykrojená
Jsi velmi kreativní.Kromě toho jsi ráda středem pozornosti.Ostatní se s tebou zaručeně nenudí,a proto vyhledávají tvoji společnost.

Zaoblená
Jsi milá a inteligentní.V každém případě jsi férová kamarádka,na kterou se ostatní můžou naprosto spolehnout.

Šikmá
Jsi naprostá perfekcionistka.Být dobrá,to ti nestačí.Chceš být vždycky ta nejlepší a jsi ráda středem pozornosti.

Vyhloubená
Jsi zvědavá a nezastavíš se před žádným dobrodružstvím.Tvé heslo zní "No risk,no fun!" Všední den je pro tebe dost nudný.

Kvíz-Jonas Brothers,máš je zmáknuté?

27. května 2012 v 20:17 | lucik |  testy,vtipné texty
1.Kdo z nich je velký fanda bowlingu?
a)Joe
b)Kevin

2.Který se potupně přiznal:"Když se mi nějaká holka fakt líbí,hned se začnu strašně potit."
a)Kevin
b)Nick

3.Koho ze srandy nazývají zbýlí dva bráchové uctivým oslovením "pane prezidente"?
a)Kevina
b)Nicka

4.Kdo si může na seznam svých hvězdných zářezů připsat Miley Cyrus?
a)Nick
b)Joe

5.Kdo řekl:"Zbožnuji holky,které nosí šaty.Chcete působit žensky a sexy?Zapomeňte na kalhoty!"
a)Joe
b)Kevin

6.Kdo z nich by se v příštím životě rád narodil jako liška?
a)Joe
b)Nick

7.Který z Jonas Brothers považuje za úplně nejlepší jídlo ze všech lasagne?
a)Nick
b)Kevin

8.Kdo řekl:"Nesnáším holky,co dokážou viset celé hodiny na telefonu a kecat o ničem.Obzvlášť když mi to udělají na našem prvním rande."
a)Kevin
b)Joe

9.Který z Jonasů imitoval Beyoncé v parodii na její klip Single Ladies?
a)Joe
b)Kevin

10.Kdo z nich sní o tom,že bude umět vrhat kovové hvězdice(shurikeny)stejně jako pravý ninja bojovník?
a)Joe
b)Kevin

11.Který z Jonasů je tak "šikovný",že při přípravě hranolek málem podpálil celý dům?
a)Nick
b)Joe

12.Kdo z nich prohlásil:"Bez ohledu na okolnosti si v žádném případě nesundavám ponožky!"
a)Kevin
b)Joe

řešení v celém článku

Citáty o polibcích

27. května 2012 v 20:16 | lucik |  básničky,citáty
Nic nepodporuje vzplanutí lásky tolik jako polibek,neboť nevede ukojení a vyvolává sladké naděje.
Xenofón

Bože,rád bych věděl,co to bylo za hlupáka,který vynalezl líbání.
Swift

I když láska přináší nakonec jen bolest,přece všechny slzy,které jsi vyplakal,nahradil ti už první polibek.
Hebbel

Polibek je hymnou lásky.
Machar

Kdo vzal polibek a nevezme vše,zaslouží,aby ztratil i to,co získal.
Ovidius

Kdo nelíbá,je jako mrtvý.
Goethe

Protože líbal pomalu,jeho láska trvala déle.
Gómez

Líbám,tedy žiji.
Heine


Vyrob si-Rozkvetlá vajíčka

27. května 2012 v 20:16 | lucik |  ostatní
Co budete potřebovat:K výrobě této dekorace si musíte opatřit dva až tři hyacinty,dvě vyfouknutá pštrosí vejce(dostanete je v obchodech s dekoratérskými potřebami) a hustý zelený mech(ze zahradnictví).

Postup:Z kořenů hyacintů odstraňte lehkým oklepáním přebytečnou zeminu.Pevně uchopte vejce a lehkými údery malého kladívka odlámejte postupně po kouscích tolik skořápky,aby se dovnitř pohodlně vešla celá cibule hyacintu s kořeny.Pomocí mechu zafixujte cibuli hyacintu ve skořápce.Poté mechem obalte listy s květním stvolem tak,aby hezky "vyrůstaly" z mechu vyplňujícího skořápku.Obě vejce s hyacinty poté naaranžujte na keramickou mísu a obložte je mechem tak,aby se nehýbaly.

Pod rouškou tajemství-Obraz

14. května 2012 v 19:45 | lucik |  zajímavosti
Pro lidi je těžké uchovat tajemství-některé věci to však dokážou klidně i stovky let!

Obraz s menší porcí záhady
Je až k nevíře,co může způsobit jeden jediný obraz-věděl to všestranný umělec Leonardo da Vinci už tehdy,kolem roku 1503,kdy se prvně chopil štětce?Jen těžko můžeme posoudit,co se tomuto milovníkovi hádanek a tajemství honilo hlavou,v každém případě vdechl život snad nejslavnějšímu portrétu všech dob.Zrodila se Mona Lisa,obraz ukrývající nejedno tajemství.V první řadě je to záhada související s tím,kdo je na obraze.Hovoří se o da Vinciho současnících,o jeho matce,o mladíkovi v ženských šatech(nebo též o učedníkovi,co měl být umělcovým milemcem),ale také o pouhém výplodu fantazie nebo o autoportrétu.Ať už přijmeme jakoukoliv možnost,je zde další tajemství,a to onen podivný úsměv portrétované dámy.Co se za ním skrývá?Existuje celá řada teorií,jedna tvrdí,že v tom nejsou žádné skryté motivy,ale mistrova speciální malířská technika,jiná zastává názor,že když obraz vznikal,Mona Lisa se takto neusmívala-ironický úšklebek vznikal až postupem času,následkem toho,jak pracoval materiál obrazu.Další teorie,velmi podporovaná těmi nejmodernějšími technologiemi a řadou vědců,vidí za záhadným úsměvem sarkastickou povahu samotného da Vinciho.Mona Lisa alias da Vinci se zkrátka vysmívali divákovi.Vědci dále hovoří i o možnosti,že se Mona Lisa culí jen na někoho-záleží totiž na úhlu pohledu.Divné?Trochu.Umělec však musel mít k obrazu nějaký speciální vztah,protože se traduje,že jej vozil všude s sebou,a jako fanoušek tajemství a vtipů tak kult záhady kolem obrazu živil."Nikdy nevysvětlujte!Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří!" poznamenal si jednou da Vinci do svého deníčku-no,a tím se řídil i v případě tajemství Mony Lisy.
consuldent-mona-lisa.jpg

nachytávka s hadama:-)

14. května 2012 v 19:44 | lucik |  vtipná videa

Slovan Liberec- Mistr ligy 2011/2012

14. května 2012 v 19:43 | lucik |  ostatní
Slovan Liberec byl tento rok v naší lize jasně nejlepším týmem,a titul získal naprosto právem,a já mám z toho ohromnou radost.Snad se klukům podaří dostat do základní skupiny Ligy mistrů,já jim budu moc držet palce,a doufám že vy taky :-)
Fotbalisté Liberce se radují z mistrovského poháru.

Tohle miluje Miranda Cosgrove

14. května 2012 v 19:39 | lucik |  celebrity
Miranda - miranda-cosgrove photo
'Kissin U'
Je to první song,na jehož textu jsem spolupracovala.Vyznávám se tam z lásky ke klukovi,kterýho mám fakt moc ráda,a jde tam o dvě jedinečný věci,kvůli kterým si ho moc vážím a doufám,že mi nezmizí ze života.

Růžová je dobrá
Nevím,jestli z toho někdy vyrostu,ale zatím je pro mě barva No.1 růžová!Mám ráda růžový lesky,růžový tvářenky i laky na nehty mám převážně v růžové.Nedávno jsem ale vyzkoušela tmavě fialový odstín a byla jsem nadšená.

Svoji mámu
Mamka mě vozí každý den na natáčení,protože ještě nemám řidičák.A když mám povinnosti v zahraničí,jede vždycky se mnou.Bez ní by bylo všechno daleko složitější.A taky díky ní nepotřebuju kámošky,všechno vybrebtám rovnou jí :-)

Prázdninový ráj
Jednoznačně Havaj!S rodinou tam trávíme každé prázdniny a neumím si představit,že bysme tenhle zvyk změnili!O Vánocích bych tam ale třeba nejela!Vánoce trávím vždycky zásadně doma a trvám na všech tradicích!

Evropu
Hrozně se mi líbí v Evropě!Je to úplně jiný svět než u nás v Americe,netušila jsem,jak moc mě tenhle kontinent dostane.Tý historie,co tu máte...Byla jsem zatím jen v Římě,v Londýně a v Berlíně,ale viděla jsem tam snad všechny památky!Fakt cool!Ráda bych v létě Evropu zase navštívila.

Náramky
Řetízky,náušnice nebo hodinky jsem zatím neobjevila.Nikdy je nenosím.Zato mám slabost pro náramky.Nejradši jich nosím aspoň deset najednou.Mám jich plný zásuvky a stále dostávám nebo si kupuju další!Prostě mánie :-)

Oblíbené star
Herec,kterého zbožňuju?Jednoznačně James Franco!Z ženských star je podle mě jasnou jedničkou Gwen Stefani!Je inspirací pro mou hudbu,líbí se mi i její módní stylingy,a když jsem ji jednou potkala na Kids Choice Awards,ze samého rozrušení jsem ze sebe nedostala ani hlásku!Jsem normální,fakt,ale Gwen prostě miluju!

Nejlepší hlášky,když se ti něco nepovede...

14. května 2012 v 19:39 | lucik |  testy,vtipné texty
Škola
Rozhodla jsem se,že se sexem počkám až po svatbě a s úkoly až po maturitě.

Včera nás vykradli a zloději vzali kromě šperků a televize bohužel taky můj úkolníček.

Můžu vám to vysvětlit,nevyhnu se ale slovům "mimozemský" a "nadpřirozeno".

Domácí úkoly?Něco takového nemám zapotřebí!

Na ta kila jsem se tvrdě dřela.Víte,co je v tom peněz?Přece teď nedopustím,aby mi je zničil sport!

Dneska musím jít o trochu dřív,protože moje kolo jinak pojede beze mě!

Doma
Nádobí nebo žehlení rozhodně není nic pro mě.

Myslím,že bys ty skleničky měla vyleštit ty.Ode mě se nikdy tak krááásně nelesknou.

Ty to přece umíš daleko líp než já!

Právě ve škole provádíme takový experiment,zkoušíme si nezaměstnanost.Bohužel kvůli tomu nemůžu nic dělat ani doma.

Posekat trávník?Přece nemůžu těm ubohým rostlinkám způsobit takovou bolest!

Vyndat nádobí z myčky nemůžu,myslím si totiž,že mě nemá ráda a dává mi to nejevo.

V tlačenici
Mám ptačí chřipku a nechci tady všechny infikovat.

Ti vpředu čekají už jenom na mě!

Žiju podle hesla: Kdo pozdě chodí,sám sobě škodí,takže mě,prosím,pusťte dopředu.

Pozor,opařím!

Je mi líto,ale mám naspěch-naši zahradní trpaslíci jsou sami doma a vypadá to,že se každou chvíli poperou!

Chrániče loktů jsem si dneska zapomněla doma,takže to nejdřív zkusím vlídným slovem.

Banff Springs-Nejstrašidelnější hotel v Kanadě

12. května 2012 v 10:39 | lucik |  tajemné příběhy
http://media.lonelyplanet.com/lpi/21208/21208-19/681x454.jpg
Ve městě Banff,v kanadské provincii Alberta,mají v hotelu Banff Springs jeden tajemný pokoj,který je permanentně zamčený.Podle místních zaměstnanců tento pokoj obývá rodina duchů.Občas si údajně navštěvníci hotelu stěžují,že na schodišti je "cosi",co je nenechá projít.Má jít o ducha mrtvé nevěsty,která zde měla zahynout roku 1932 v den své svatby,když spadla právě z těchto schodů.Sam Macauley je bývalý zaměstnanec hotelu,který zemřel v roce 1976.Svou práci prý ale miloval natolik,že v hotelu zůstavá i po smrti.Podle svědků prý Sam ještě před svou smrtí žertoval,že v hotelu zůstane,i kdyby zemřel.Naplnila se jeho slova?Několik svědků tvrdí,že na chodbách potkali muže,jehož popis se shoduje s podobou Sama Macauleyho.Na sobě měl mít starou uniformu,kterou už dnes zaměstnanci hotelu nenosí,a údajně když prošel chodbou,doslova zmizel ve zdi!