Amazing Race-soutěžící 9 řady

24. června 2012 v 11:27 | lucik |  celebrity
LAKE & MICHELLE
Soutěžící - Amazing Race 9 - Lake a Michelle
Manželský pár z jižanského Mississippi. Poznali se v prváku na univerzitě a manželé jsou už přes 13 let. Lake provozuje zubařskou praxi a Michelle mu dělá asistentku a zároveň se stará o děti. Stejné asi budou mít i role v týmu: Lake bude boss, podle kterého se dvojice bude řídit. Michelle svému manželovi bezmezně důvěřuje, jak to na americkém jihu bývá.

DANIELLE & DANI
Soutěžící - Amazing Race 9 - Danielle a Dani
Tým "Déček", jak si říkají, tvoří dvě nerozlučné kamarádky, které se znají od dětství, přátelství trvá už přes 10 let. Samy sebe také považují za "flirtující kočky", které chtějí využít i svou krásu pro úspěch a cestu vpřed. Jejich největším koníčkem jsou prý muži a zábava. Říkají o sobě, že vypadají jako andílci, ale jsou to ďáblice, které není radno podcenit. Rády využijí svých předností, aby porazily mužské týmy a vyhrály celý závod.

BJ & TYLER
Soutěžící - Amazing Race 9 - BJ a Tyler
Bohémští kamarádi, kteří se poznali při plavbě plachetnicí kolem světa. Dobrodružství a cestování jsou jim tedy určitě blízké. Mají rádi ironii, zábavu a život celkově, takže nás s nimi nejspíš čeká dost legrácek. Věří, že je ostatní týmy podcení a nebudou brát vážně, protože to jsou klasičtí hipíci, a oni by přitom mohli všechny velmi překvapit.

RAY & YOLANDA
Soutěžící - Amazing Race 9 -Ray a Yolanda
Pár, který je spolu už přes 5 let a který se seznámil díky Yolandinu bratranci. On je právník, ona učitelka. Oba se dříve aktivně věnovali atletice, ale Ray už je díky kancelářské práci trochu z formy. Nicméně je hodně zarputilý - vystudovaným právníkem se stal, i když pochází z černošského ghetta, kde se aktivní vzdělávání zrovna dvakrát nepěstuje. Právě odhodlanost na něm Yolanda obdivuje a věří, že jsou spolu hodně silní.

JOHN & SCOTT
Soutěžící - Amazing Race 9 - John a Scott
Přátelé z Nové Anglie. Scott tvrdí, že John už patří do jejich rodiny, jeho otec ho nazývá "největší dcera", kterou má. Oba jsou gayové, ale mají mezi sebou čistě přátelský vztah. Jsou dost rozdílní - zatímco John rád své okolí ovládá, Scott nechává vše volně plynout bez kontroly. Do soutěže se přihlásili kvůli Johnovi, který není spokojený se svým životem. Údajně by chtěl dělat spoustu věcí, ale strach z létání a jiné fóbie mu v tom zabraňují. V závodě se tedy bude muset dost překonat.

DAVE & LORI
Soutěžící - Amazing Race 9 - Dave a Lori
Pár z Kansasu, jsou spolu už přes tři roky a baví se o svatbě. Lori říká, že je připravená, Dave chce ještě chvíli počkat, aby pokročil v kariéře a vybudoval jim nejdříve trochu jistější zázemí. Z legrace svůj tým nazývají "Křupani", oba jsou přitom ale velmi bystří a dávají si slušné šance na úspěch. Lori je mimochodem výborná karetní hráčka a je jedno, o jakou hru jde.

ERIC & JEREMY
Soutěžící - Amazing Race 9 - Eric a Jeremy
Kamarádi, kteří se poznali v atletickém klubu na univerzitě. Teď už nezávodí, ale sporty je baví i po škole. Hrají volejbal a ostatní plážové sporty a balí holky. Eric pracuje jako číšník a Jeremy jako sluha. Oba ale přiznávají, že jsou vlastně docela líní, nebaví je pracovat, a tak by rádi milion vyhráli, aby aspoň nějaký čas nemuseli nic dělat a jen si mohli užívat zábavu.

FRAN & BARRY
Soutěžící - Amazing Race 9 - Fran a Barry
Manželé z Colorada jsou svoji už přes 40 let a mají dvě dospělé děti. Hodně spolu cestují, ale své cesty nenazývají "dovolené", ale spíše "dobrodužné cesty", protože chtějí, aby se pořád něco dělo. Proto věří, že i když jsou v soutěži nejstarší, mají dost elánu a zkušeností na to, aby všechny převezli a vyhráli.

LISA & JONI
Soutěžící - Amazing Race 9 - Lisa a Joni
Sestry z Texasu, které ale byly přes 20 let od sebe - Joni zůstala v Texasu, ale Lisa se odstěhovala na Floridu. Nyní chtějí odloučení dohnat i díky společné účasti v Amazing Race. I když nejsou nejmladší, tvrdí o sobě, že jsou chytré i krásné, přitom ale doufají, že je ostatní týmy nebudou brát jako vážné konkurentky a oni budou moct všem vytřít zrak.

WANDA & DESIREE
Soutěžící - Amazing Race 9 - Wanda a Desiree
Matka s dcerou z Atlanty, které k sobě mají silné pouto, protože Wanda vychovává svou dceru sama. Říká, že i když se o ni někdy zbytečně moc strachuje, věří jejímu úsudku. Desiree jí chce zase dokázat, že už opravdu není malá holka. Obě mají rády humor a ze všeho si dělají legraci. Jako správné ženy je baví nakupování, vaření a cestování.

JOSEPH & MONICA
Soutěžící - Amazing Race 9 - Joseph a Monica
Zajímavý pár, který je spolu už několik let. Na chvíli se rozešli, ale zjistili, že bez sebe nemohou být, a vrátili se k sobě zpět. Poznali se na univerzitě a Joseph říká, že když kolem něj Monica poprvé prošla, mohl si ukroutit krk. Oba jsou hodně soutěživí. Zejména Joseph je prý vzteklý a nervózní, pokud prohrává. A tak doporučuje všem, ať se mu moc nepletou do cesty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama