Kristen Stewart: „Naše milostná scéna působí trapně.“

11. června 2012 v 18:34 | lucik |  Twilight Sága
http://blastr.com/assets_c/2011/02/KristenStewart020311-thumb-550x344-56728.jpg
Kristen Stewart (22), která randí s hereckým kolegou Robertem Pattinsonem (26), se nechala slyšet, že je zklamaná, jak vypadá konečná podoba jejich milostné scény v poslední části ságy Stmívání.
Podle ní toho totiž z milostné scény moc nezbylo. Producenti se prý rozhodli vystříhat vše, co by mohlo vést k tomu, aby byl film do osmnácti let nepřístupný. Kirsten má tak pocit, že její a Robertovo úsilí, kdy se snažili zahrát milostnou scénu co nejvášnivěji (a určitě právě na tohle plno fanoušků ságy čeká), vyšlo vniveč.
"Sice to zůstalo dost výmluvné, ale hodně to sestříhali. Když jsem se na to dívala, pozorovala jsem různé záběry a jen jsem si říkala, proč všechny zvuky překryla hudba. Já jsem rozhodně vydávala různé vzdechy a mohlo to být sexy, ale takhle to není nic moc."

Kristen se rozpovídala i o tom, že lidé, kteří jsou sice navenek krásní, jsou vlastně oškliví, pokud nemají krásné i srdce. Hvězda nového filmu "Sněhurka a lovec" (v kinech od 31. května) se prý v Hollywoodu setkala s mnoha falešnými lidmi.
"Setkala jsem se s tolika lidmi, u kterých jsem si dřív myslela, že jsou to úžasní talentovaní lidé. A potom se s nimi osobně setkáš na jednu minutu a říkáš si, že na sobě nosí masku, jsou falešní a odpudiví. Navenek člověk může být krásný jako obrázek, ale když ho poznáš, zoškliví se."

Herečka o sobě také prozradila, že někdy bere věci až příliš vážně.
"Hodně věcí dokážu brát s nadhledem. Jsem v klidu. Ale přiznávám, někdy věci beru až příliš vážně. Prostě taková jsem. Hrozně ráda si dělám legraci a to všechno, ale zjevně to záleží na náladě, protože někdy se umím chovat jako blbec."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama