Pravda ve sklenici(1.)

11. června 2012 v 18:36 | lucik |  ostatní
Člověk je,to co jí-a pije!Oblíbený drink dokáže o povaze dané osoby prozradit hodně věcí.Takže se vlastně občas vyplatí kouknout na dno skleničky-jak do své tak do jeho...

Minerální voda
Ty:Pokud ráda a hodně piješ vodu,kladeš asi důraz na svoje tělo a módní trendy.Pěkný vzhled je pro tebe důležitý.Tvoje motto zní: "Pro mě jen to nejlepší." I co se kluků týče.Často na ně působíš chladně a vzdáleně.Ale přesně to spoustu kluků magicky přitahuje.Jestli pak tuší,že se za tou maskou schovává spousta vášně?
On:Kluci,kteří pijí spoustu vody jsou většinou velmi sportovní,ale bohužel taky ješitní.Líbí se jim holky,kterými se můžou chlubit.Sex je pro ně jako sport-na druhou stranu při něm mají výdrž.

Ovocné džusy:
Ty:Vždycky sáhneš po oblíbeném jablečném džusu?Pak obdobně sázíš na jistotu i při výběru kluků.Vyhýbáš se tím tak nepříjemným překvapením.Pokud má ráda džusy z exotického ovoce,znamená to,že jsi hodně zvědavá-i ve vztazích.Nerada se usazuješ a zkoušíš stále nové věci nebo nové kluky.
On:Kluk,který pije ovocné džusy,má silně vyvinutou ženskou stránku.Je to pozorný posluchač a skvělý kamarád.V lásce je ale poněkud uzavřený.Dívka musí prokázat spoustu taktu a jemnosti,než se jí úplně otevře.Pokud se jí podaří získat jeho srdce,je to ten nejvěrnější a nejmilejší přítel,který existuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama