Robert Pattinson naštval Adele!

11. června 2012 v 18:35 | lucik |  Twilight Sága
Robert Pattinson

Robert Pattinson se dostal do křížku s Adele, když se jí snažil radit ohledně její kariéry.
Hvězda ságy Twilight Robert Pattinson se přiznal, že řekl tu nejsměšnější věc, když zpěvačce radil, jak dosáhnout svých cílů. Když se následující ráno probudil, chytal se za hlavu.
"Měl jsem vlastně takovou malou roztržku s Adele a řekl jsem pravděpodobně tu nejsměšnější věc, kterou jsem kdy řekl. Řekl jsem jí: 'Víš, ty můžeš mít opravdu úspěch.' A ona na to: 'Uvědomuješ si, že jsem nejprodávanější ženská umělkyně všech dob?'.
A já jsem prostě z nějakého důvodu pokračoval dál. Další den jsem se probudil a opravdu jsem toho litoval."

Robert, který randí se svojí kolegyní ze ságy Twilight herečkou Kristen Stewart, se také rozpovídal o tom, že mu sláva nebrání v seznamování se s novými lidmi, protože on stejně moc společenský není.
"Vždycky jsem byl takový. Patřím mezi lidi, kteří umírají, když mají jít na party, a pak, když se tam dostanu, jenom trčím v rohu s lidmi, se kterými jsem přišel, a nebavím se s nikým jiným.
Vždycky jsem žil v domnění, že kdybych nebyl slavný, povídal bych si s náhodnými lidmi na ulici, ale není to pravda. Většinu času se snažím vyhýbat neznámým lidem, ať jsem slavný nebo ne."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama